Brytyjski Golden retriver - opieka

Brytyjski Golden retriver – opieka

Ten artykuł jest owocem współpracy naszej redakcji z portalem internetowym

Brytyjski Golden Retriver jest doskonałym psem do towarzystwa. Nie wymagają dużo ruchu i nie muszą wychodzić na długie spacery. Są również niezwykle przyjazne i świetnie nadają się na zwierzęta domowe dla dzieci i członków rodziny. Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, wybierając psa do swojego domu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej rasie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji rozważ wszystkie za i przeciw. Oto, czego można się spodziewać po brytyjskim Golden Retriverze.

Najbardziej oczywistą różnicą między amerykańskim a brytyjskim Golden Retrieverem jest kolor. Angielski Golden Retriver jest jasnozłoty lub biały. Te dwa psy są podobne pod względem wielkości i temperamentu, mogą być wykorzystywane jako przewodnicy i zwierzęta rodzinne. Różnią się jednak kolorem i umaszczeniem. Angielski Golden Retriver będzie prawdopodobnie bardziej atrakcyjny i pożądany, jeśli masz więcej niż jednego psa. Jeśli rozważasz adopcję psa brytyjskiego, możesz rozważyć brytyjskiego Golden Retrievera.

Brytyjski Golden Retriever jest rasą dziedzictwa kulturowego, stworzoną przez brytyjskich arystokratów do wyszukiwania dzikiego ptactwa i ptactwa wodnego. Ich temperament i zdolności węchowe sprawiły, że stały się idealnym towarzyszem polowań. Brytyjski Golden Retriever ma długą, gęstą sierść i krótszą, szerszą kufę. Ich głowy są bardziej spiczaste i masywne, a waga waha się od 65 do 75 funtów. Amerykański Golden Retriever jest lżejszy i szczuplejszy.

Równie ciekawe:

Z pewnością cię zainteresuje:   Co zrobić gdy Golden retriver nie chce chodzić?