Jak nazwać samca Golden retrivera?

Jak nazwać samca Golden retrivera?

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem, który powstał przy współudziale

Jeśli zastanawiasz się, jak nazwać psa rasy Golden Retriever, nie jesteś sam! Goldeny to urodziwe, energiczne psy, które uwielbiają się bawić i biegać. Możesz nadać swojemu nowemu pupilowi klasyczne imię, ale niektórzy wolą wybrać coś nieco bardziej eleganckiego. Jeśli chcesz nadać swojemu psu imię po znanym bohaterze filmowym lub telewizyjnym, rozważ jedno z tych eleganckich imion męskich dla Twojego Goldena.

Prostym rozwiązaniem sporu o imię jest stworzenie kręgu członków rodziny i przyjaciół. Niech każdy z domowników woła imię i oddziela je od siebie o kilka sekund. Pies prawdopodobnie wybierze pierwsze imię, które przyjdzie mu do głowy. Może nawet sam wybierze imię! Upewnij się tylko, że nikt nie sprawi, że pies się przestraszy. Jeśli tak się stanie, powtórz ten proces, za każdym razem wybierając inne imię.

Inną świetną opcją jest wykorzystanie wyglądu psa jako przewodnika. Możesz wybrać imię na podstawie wyglądu i osobowości psa. Jeśli Twój pies jest żartownisiem, możesz spróbować nadać mu głupie imię, takie jak „Wild” lub „Happiness”. Jeśli jesteś smakoszem, rozważ imię, które odzwierciedla tę pasję. Cookie lub Cheeto to świetne propozycje imion. Możesz także nadać psu imię po ulubionym filmie lub książce.

Bardziej kobiecym imieniem dla samca Golden Retrievera może być „Bebe”, co oznacza zając. Jego znaczenie jest również seksowne. Harley to popularne imię, choć jest ono bardziej popularne dla psów płci żeńskiej. Inne popularne imiona dla samców golden retrieverów to m.in: Leo, co po hebrajsku oznacza „lew”. Z kolei Max oznacza „największy”, a Whiskey – „pijany”. Niektórzy ludzie lubią nadawać swoim goldenom imiona związane ze sportem lub hobby.

Z pewnością cię zainteresuje:   Co zrobić gdy Golden retriver wyje w nocy

Równie ciekawe: