Mieszanka Cocker spaniel z Golden retriverem

Mieszanka Cocker spaniel z Golden retriverem

Prezentowany materiał jest efektem współpracy z

Mieszanka Cocker Spaniela i Golden Retrievera to popularny wybór dla tych, którzy chcą mieć przyjaznego i lojalnego psa. Golden Cocker świetnie dogaduje się z dziećmi w każdym wieku i jest fantastycznym towarzyszem dla ludzi aktywnych. Lubi bawić się z dziećmi w sztuczki, zapasy i gry. Jeśli planujesz kupić tego psa, pamiętaj, aby rozpocząć jego socjalizację już jako szczeniaka.

Chociaż Cocker Spaniel jest znany z infekcji uszu, to ta kombinacja jest również podatna na ten problem. Problem ten może wystąpić także u złotego Cocker Retrievera. Złoty cocker retriever potrzebuje co najmniej 60 minut ćwiczeń dziennie. Jest to dobry wybór dla domu z małymi dziećmi, ponieważ uwielbia aportować. Należy jednak pamiętać, że psy tej rasy mają tendencję do gubienia sierści, dlatego trzeba poświęcić kilka minut dziennie na ich pielęgnację.

Mieszaniec Cocker Spaniela i Golden retrievera powinien jeść suchą karmę przeznaczoną dla psów średniej wielkości. Ten rodzaj karmy pomoże usunąć kamień nazębny z zębów psa i zminimalizuje konieczność szczotkowania zębów zwierzęcia. Wielu właścicieli zwraca się do sugestii podanych na odwrocie torebki z karmą, aby określić właściwą ilość karmy dla swojego psa. Jest to błąd!

Mieszanka Cocker Spaniela i Golden retrievera może być wspaniałym zwierzakiem, ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę temperament i potrzeby tej rasy. Złoty cocker będzie energiczny, przyjazny i chętny do zabawy. Mieszanka Cocker Spaniela i Golden Retrievera to doskonały wybór dla gospodarstw domowych z dziećmi lub starszych osób poszukujących zwierzęcia domowego. W porównaniu z innymi rasami psy te mają niskie ryzyko zdrowotne.

Równie ciekawe:

Z pewnością cię zainteresuje:   Flat coated retriever - opis rasy