Jakie właściwości ma sierść Golden retievera

Jakie właściwości ma sierść Golden retievera

Golden Retrievery mają wyjątkowy rodzaj sierści, a ich włosy mają wiele korzystnych właściwości. Sierść tego psa jest jednak bardziej delikatna niż sierść najbliższego krewnego Golden Retrievera, czyli psa rasy Pomeranian. Mimo to, sierść Golden Retrievera wymaga szczególnej uwagi, aby wyglądała jak najlepiej. Oto kilka sposobów, w jaki możesz zadbać o sierść swojego psa. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o szamponach i odżywkach dla goldenów, a także o tym, co nasiona CHIA mogą zrobić dla sierści Twojego goldena.

Nasiona CHIA

Jeśli zauważysz nasiona CHIA na sierści Twojego Goldena Retrievera, nie wpadaj w panikę! Nasiona te są wspaniałym dodatkiem do diety Twojego psa. Są one bogatym źródłem błonnika, przeciwutleniaczy i kwasów tłuszczowych omega-3. Można je dodawać do suchej karmy Twojego Golden Retrievera lub do domowych przysmaków. Jeśli chcesz, aby ten przysmak był stałym elementem diety Twojego Golden Retrievera, możesz dodać nasiona chia do karmy lub wymieszać je z odrobiną wody.

Grzebień Hertzko

Powinieneś rozważyć zakup grzebienia Hertzko dla swojego Golden Retrievera. Marka ta jest znana z produkcji wysokiej jakości produktów, w tym szczotek do rozczesywania sierści. Grzebień Hertzko do sierści Golden Retrievera może być używany do wyczesywania luźnych włosów, usuwania maty i rozplątywania sierści psa. Grzebień ma poręczny rozmiar i jest wyposażony w antypoślizgową gumową rączkę.

Odżywka Hertzko

Szampon i odżywka Hertzko do sierści golden retrievera mogą być stosowane do oczyszczania i dezodoryzacji sierści psa. Oba produkty mają zrównoważone pH i są wykonane z całkowicie naturalnych składników. Szampon ten jest idealny do regularnych kąpieli, ponieważ zapewnia potrójną moc czyszczenia. Formuła DirtRepell pomaga również zapobiegać przywieraniu brudu i zanieczyszczeń do sierści psa po kąpieli.

Z pewnością cię zainteresuje:   Jaka jest waga Golden retrievera - jaką dietę stosować

Szampon Hertzko

Jeśli chcesz zapewnić swojemu Golden Retrieverowi najlepsze możliwe doznania podczas kąpieli, musisz znaleźć wysokiej jakości szampon. Najlepszy szampon dla golden retrieverów powinien być delikatny dla sierści psa, usuwać brud i plamy bez wysuszania skóry psa, a także być przystępny cenowo. Choć większość szamponów przeznaczonych dla ludzi jest bezpieczna dla psów, pamiętaj, aby przed zastosowaniem szamponu u psa zapoznać się z jego składem. Na szczęście można kupić szampon przeznaczony specjalnie dla golden retrieverów, który zawiera zdrowe składniki.

Grzebień Hertzko dla szczeniąt

Jeśli szukasz wysokiej jakości grzebienia do sierści swojego Golden Retrievera, powinieneś zapoznać się z ofertą Hertzko com dla szczeniąt. Ten grzebień do rozczesywania sierści jest wykonany z delikatnego włosia z wygiętego drutu, które ma za zadanie wnikać w sierść, nie uszkadzając przy tym skóry psa. Spodoba Ci się również fakt, że szczotka ta została zaprojektowana w taki sposób, aby delikatnie masować skórę psa, zapobiegając ewentualnym urazom. Zaokrąglone końce szczotki z pewnością sprawią, że Twój pupil polubi szczotkowanie.

Grzebień Hertzko dla dorosłych

Grzebień Hertzko dla dorosłych to doskonały wybór, jeśli chodzi o różne potrzeby związane z pielęgnacją. Włosie jest gładkie i ostre, co pomaga usuwać luźne włosy, brud i sierść z wierzchniej warstwy sierści. Chociaż jest to doskonały wybór dla większych ras, mniejsze rasy mogą mieć trudności z uchwyceniem grzebienia. Jednak mimo swoich rozmiarów grzebień Hertzko dla dorosłych jest jednym z najpopularniejszych narzędzi do pielęgnacji dostępnych obecnie na rynku.

Równie ciekawe: