Samica Golden retrivera

Samica Golden retrivera

Oto artykuł, który jest rezultatem naszej kreatywnej współpracy z kielpin-wet.pl

Gdy wybierasz psa, suka rasy Golden Retriever będzie lepszym wyborem dla Twojego stylu życia. Samica golden jest bardziej łagodna, skłonna do bycia bardziej spokojną i ma instynkt macierzyński. Jest świetną nianią, podczas gdy samiec wprowadzi więcej chaosu do Twojego domu. Suczki są na ogół mniejsze i spokojniejsze, ale są wierne i kochające. Rasa ta jest doskonałym towarzyszem zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Mimo że golden retrievery są bardzo podatne na szkolenie, samice są generalnie mniej podatne na niektóre choroby niż samce. Ogólnie rzecz biorąc, samice tej rasy żyją dłużej niż samce. Według Golden Retriever Club of America, średnia długość życia suczek wynosi 11,3 roku, podczas gdy samce żyją średnio tylko 10 lat. Płeć psa może mieć wpływ na jego zdrowie i długość życia, ale obie płcie mają takie same zagrożenia i korzyści dla zdrowia.

Samica Golden Retrievera jest o wiele mniej przylepna niż samiec, ale za to jest w stanie zapewnić Ci wiele czułości. Samice również uwielbiają uwagę, ale nie potrzebują jej zbyt wiele. Są jednak mniej czułe niż samce. Samica rasy Golden Retriever będzie lojalna wobec swojego właściciela i będzie mu oddana. Poniższe cechy mogą pomóc Ci w wyborze goldena dla Twojej rodziny.

Równie ciekawe:

Z pewnością cię zainteresuje:   Sucha karma dla kota – idealna dieta dla Twojego pupila!